Regulamin

 1. Zarezerwowany pobyt trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 23.00 do godz. 7.00.
 3. Do dyspozycji gości oddana jest w pełni wyposażona kuchnia wraz z lodówką – prosimy o korzystanie z półki lodówki z numerem swojego pokoju. Kuchnię znajdą Państwo na parterze budynku. Prosimy o zachowanie czystości.
 4. Na terenie całego obiektu (w szczególności w pokojach) istnieje zakaz palenia papierosów oraz używania otwartego ognia. Na terenie posesji papierosy wolno palić tylko poza budynkiem.
 5. Prosimy nie używać urządzeń mogących spowodować jakiekolwiek zagrożenie – np. maszynki elektryczne, grzałki, farelki, grzejniki itp. oraz nie przechowywać na terenie obiektu materiałów łatwopalnych lub innych podobnych materiałów mogących spowodować zagrożenie dla innych. Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączanie światła oraz wszelkich urządzeń elektrycznych.
 6. W budynku oraz na balkonach istnieje zakaz grillowania.
 7. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy zwierzęta wyprowadzać na smyczy (psy z ras uznanych za agresywne i duże – również w kagańcu) na terenie całego obiektu oraz posesji. Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach na terenie całej posesji oraz domu.
 8. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 zł.
 9. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Gość po wejściu do wynajętego przez siebie pokoju winien sprawdzić czy nie występują żadne uszkodzenia w wyposażeniu pokoju. W przypadku ich stwierdzenia, zaistniały stan należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi obiektu, unikając w ten sposób obciążeń. Nie zgłoszenie uszkodzeń spowoduje obciążenie za zaistniałe szkody osoby wynajmującej pokój.
 10. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 11. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu oraz posesji w godzinach od 22:00 do 7:00.
 12. Prosimy o zachowanie czystości na terenie całego obiektu i posesji.
 13. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o poinformowanie właściciela obiektu osobiście lub telefonicznie.